У Кременчуці вогнеборці врятували жінку під час гасіння пожежі в квартирі
24 серпня о 11:29 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу, що виникла у одній із квартир на третьому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку у провулку Героїв Бреста Автозаводського району м. Кременчук.
Надзвичайники, які прибули на виклик, відразу приступили до розвідки та гасіння. Через сильне задимлення рятувальники працювали у апаратах захисту органів дихання. Під час гасіння пожежі вогнеборці врятували господарку квартири, яка за даними медиків отримала термічні опіки. Постраждала госпіталізована до реанімаційного відділення Кременчуцької лікарні. Пожежу було локалізовано о 11:47, а о 12:00 – ліквідовано.
Вогнем знищено домашні речі, пошкоджено побутові електроприлади, закопчено стіни та стелю. Врятовано дану квартиру від знищення полум’ям. До гасіння залучалися 12 чоловік особового складу 16-ї державної пожежно-рятувальної частини та 2 одиниці техніки.
Причина пожежі встановлюється