У Кременчуці викрили підпільне виробництво алкоголю

Спеціально обладнаний цех, в якому виготовляли та фасували алкоголь сумнівної якості, викрили у місті Кременчук. Працівники Слідчого управління обласної поліції спільно з регіональним Управлінням стратегічних розслідувань, за процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури, під час санкціонованих обшуків вилучили близько 700 літрів готової горілчаної продукції. 

Як повідомив Сергій Рекун, заступник начальника поліції Полтавщини, з метою виявлення доказів протиправної діяльності правоохоронці провели понад 20 обшуків за адресами проживання фігурантів, в місцях зберігання сировини та підроблених підакцизних товарів, а також в інших приміщеннях.

Полковник поліції уточнив: «За результатами проведених слідчих дій вилучено близько 700 літрів готової продукції та спирту, кілька десятків пляшок з барвниками, тару та приладдя для виготовлення, фасування й зберігання фальсифікату та інші речові докази. На даний час реалізується комплекс оперативно-слідчих дій для встановлення обставин злочину та притягнення винних осіб до відповідальності». 

Слідчим управлінням, за процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури, здійснюється досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 204 (Незаконне виготовлення підакцизних товарів, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей)  Кримінального кодексу України.

Санкція цієї статті передбачає від 8 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна, з вилученням та знищенням незаконно виробленої або придбаної продукції, обладнання для її виготовлення.