У Кременчуці виконком прийняв рішення про початок опалення: кого підключатимуть першими

У зв’язку з пониженням температури зовнішнього повітря 11 жовтня виконавчий комітет Кременчуцької міської ради прийняв рішення «Про початок опалювального періоду 2021-2022 років для лікувальних,  дошкільних та навчальних закладів у м. Кременчуці». Про це повідомила пресслужба міськвиконкому.

Відповідно до цього рішення з 12 жовтня буде розпочато опалювальний період 2021-2022 років для лікувальних, дошкільних та навчальних закладів, що опалюються від джерела комунального підприємства «Теплоенерго», публічного акціонерного товариства «Крюківський вагонобудівний завод»  та інших теплопостачальних організацій.

З 13 жовтня розпочнеться подача теплоносія опалення до лікувальних, дошкільних та навчальних закладів, що опалюються від джерела товариства з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ».

 Міський голова Віталій Малецький зазначив, що подавати теплоносій до житлових будинків будуть у разі зниження температури зовнішнього повітря, враховуючи звернення громадян, після завершення підключення до тепла об’єктів соціальної сфери.  Він наголосив, що у Кременчуці буде зроблено все для того, щоб місто було з теплом.

Нагадаємо, 11 жовтня відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області. На ньому було визнано ситуацію, що склалася в регіоні  внаслідок відсутності постачання природного газу бюджетним установам на плановий опалювальний період 2021-2022 років, надзвичайною техногенного характеру.  Таке саме рішення 11 жовтня було прийнято і на засіданні місцевої комісії з питань ТЕБ і НС, а відтак – прийнято рішення щодо вжиття усіх невідкладних заходів для забезпечення теплопостачання в бюджетних установах Кременчука.

Читайте також