Про це на своїй сторінці у ФБ повідомив міський голова Віталій Малецький. Він зазначив: «Велика робота зі створення власного кардіохірургічного центру, яку ми вели з 2018 року, дала реальні результати. Сьогодні відкриваємо сучасний операційний блок з реанімаційними ліжками та власною лабораторією.
Блок оснащений сучасним медичним обладнанням і технікою, меблями, необхідним інвентарем. Провели підготовку відповідних фахівців.