У Кременчуці тривають перевірки на дотримання вимог карантину

На виконання рішень уряду та  регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  у  територіальних громадах Полтавської області   створені групи для проведення комісійних перевірок дотримання протиепідемічного режиму суб’єктами господарювання і громадянами.

Оскільки статистика з поширенням коронавірусної хвороби і показники смертності  від вірусу нового типу та ускладнень від нього є невтішними, перевірка об’єктів торгівлі, громадського харчування, відділень Укрпошти та інших суб’єктів господарювання м. Кременчука на предмет дотримання в них установлених Урядом карантинних вимог, такі комісійні перевірки проводяться  і в нашому місті. Триватимуть вони на постійній основі до стабілізації епідситуації.  

10 листопада члени робочої групи перевіряли наявність у суб’єктів господарювання наявність  індивідуальних засобів захисту органів дихання, рукавичок,  журналів температурного скринінгу та санітарної обробки приміщень тощо. Під час виявлення порушень протиепідемічного режиму   члени робочих груп  складають протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 44-3 КупАП  безпосередньо на об’єкті.