У Кременчуці троє людей отруїлися перекисом водню, один помер

Як стало відомо телеграм-каналу ОК Кременчук з власних джерел, сьогодні троє людей отруїлися перекисом водню.

68-річний чоловік випив цілий літр речовини і помер від страшних внутрішніх опіків.

Цього ж дня госпіталізували жінку, яка деякий час приймала перекис для лікування виразки шлунку.

Окрім того, отруєння перекисом водню діагностували ще й у дитини, яка випила її випадково.  З малям все норм ,лікується вдома під наглядом педіатра.

Всі випадки сталися у різних родинах, незнайомих один з одним.