У Кременчуці суд покарав жінку за те, що її син курив в школі

Нещодавно, а саме 29 березня в Автозаводському районному суді міста розглянули жінки, яку звинувачують у неналежному виконанні батьківських обов’язків. Відомо, що жінка працює в лікарні.

У протоколі поліцейські зазначили, що 27 лютого, приблизно об 11:30, її син біля навчального закладу палив електронну цигарку.

У залі суду жінка не визнала свою вину в ухиленні від батьківських обов’язків. Вона зазначила, належним чином приділяє увагу щодо виховання свого сина, слідкує за його навчанням, забезпечує всім необхідним. Була здивована, коли дізналась про те, що її син палив електронну цигарку, тож провела з ним відповідну бесіду щодо шкідливості паління. Вона просила суд закрити провадження по справі у зв`язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.

На одному з аркушів справи є характеристика притягуваної до відповідальності: за період проживання, скарг від сусідів на неї не надходило, вона товариська та ввічлива, спілкується з сусідами. В конфліктних ситуаціях не помічена. У неї міцна сім’я, сама займається вихованням сина, утримує сім’ю, бере активну участь у громадському житті будинку.

Наступна характеристика – сина: під час навчання володіє предметами на середньому рівні, кращі успіхи має з предметів гуманітарного циклу. До виконання доручень під час офлайн-навчання ставиться сумлінно та відповідально, бере участь у громадському житті класу та школи. За характером добрий і товариський. Мати приділяє увагу вихованню сина, контролює його навчання, тримає зв’язок з класним керівником.

Суд зазначив, що у протоколі не зазначено, яким чином жінка ухилилася від виконання батьківських обов’язків. Справу було закрито через відсутність складу адмінправопорушення.

Якби громадянку визнали порушницею, вона б ризикувала заплатити 850 грн штрафу і понад 600 грн судового збору.