У Кременчуці суд покарав чоловіка за те, що той самовільно виїхав з міста

Нещодавно, а саме 19 березня у Крюківському районному суді Кременчука розглянули справу чоловіка, якого звинувчауютьу самовільному залишенні місце проживання з метою ухилення від адміністративного нагляду. Громадянин вже був судимий за шахрайство.

Чоловіку суд заборонив покидати своє помешкання з 22:00 до 6:00, виїжджати за межі населеного пункту місця проживання, заборонили бути на вокзалі без дозволу правоохоронних органів, а також відвідувати місця продажу алкоголю на розлив. Також він мав кожні два місяці приходити відмічатися в поліцію.

Але чоловік виїхав з дому, а поліцію про це не повідомив.

Допитаний в суді обвинувачений розповів, що відразу після того, як став на облік у Кременчуцькому райуправлінні поліції, приходив реєструватися, пропусків не було. Але потім вирішив виїхати до іншого міста, і відмічатися не приходив. Поважних причин переїзду суду не сказав.

В суді вирішили арештувати порушника на три місяці й врахували невідбуту частину покарання за вироком суду. Тоді йому за шахрайство призначили півтора року іспитового терміну. Остаточний вирок цього разу – 2 роки і 1 місяць ув’язнення.