Поліція Кременчуцького райуправління поліції склала адмінпротокол щодо жінки, собака якої вкусив дитину. Про це повідомили у відділі комунікації ГУ НП Полтавщини.
Звернення до правоохоронців надійшло вчора, 16 червня. На вул. Володимира Великого французький бульдог вирвався з повідця та вкусив хлопчика 2015 року народження.
Медики оглянули дитину та призначили амбулаторне лікування.
Власниця пса отримала протокол за ч. 3 ст. 154 КУпАП (порушення правил утримання собак і котів, що спричинили заподіяння шкоди здоров’ю людини або її майну). Їй загрожує штраф від 1 700 до 3 400 грн з конфіскацією тварини.