У Кременчуці родичі заморили до смерті літню жінку, поліція проводить розслідування

Жінку госпіталізували до лікарні, однак через вкрай важкий стан вона померла. Як повідомила заступниця начальника Кременчуцького районного управління поліції Олена Харченко, з метою встановлення обставин цієї трагедії проводяться слідчі дії.

Медики отримали повідомлення про тривалий недогляд за літньою людиною 17 квітня та негайно повідомили про це до поліції. Група сектору протидії домашньому насильству та слідчо-оперативна група поліції з’ясували, що 80-річна мешканка Кременчука перебувала в критичному стані, оскільки тривалий час не отримувала необхідного догляду з боку рідних.

Слідчі Кременчуцького райуправління поліції, за процесуального керівництва Кременчуцької окружної прокуратури, розпочали досудове розслідування за ст. 135 (Завідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані й позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження) та ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Тривають необхідні процесуальні дії.

Олена Харченко наголосила: «Цей випадок є серйозним порушенням прав людини та вимагає ретельного вивчення. Зокрема, слідчим належить встановити причинний зв’язок між недоглядом та смертю жінки. Слід зазначити, що догляд за літніми людьми потребує великої уваги та відповідальності, оскільки залишення без догляду може мати трагічні наслідки».