У Кременчуці провели презентацію нового підмітального автомобіля «Karcher МС 250»

У Кременчуці представлено нову розробку німецької компанії «Karcher», яка спеціалізується на виробництві технічних засобів для потреб комунального господарства. Протестував  технічні можливості  підмітальної машини «Karcher МС 250» міський голова Віталій Малецький.

Як зазначив представник виробника, в Україні презентація нового спецавтомобіля «Karcher МТ 250» проводиться вперше. Розпочата вона саме  з міста Кременчука, яке завжди прагне  бути сучасним і прогресивним у всьому.  Цей новий зразок спецтехніки виготовлено з урахуванням останніх наробок фірми  «Karcher» і інших виробників комунальних автомобілів країн Європи. Дана машина вирізняється високою якістю та швидкістю прибирання. Вона має потужний привід, який відповідає найвищим екологічним стандартам. Окрім того,  в ній створені комфортні робочі місця для водія та робітника-прибиральника. На європейський ринок «Karcher МС 250» вийшов минулого року. Вже більше 10 таких підмітальних автомобілів працюють в країнах Європи.

Міський голова Віталій Малецький, оглянувши автомобіль зазначив, що німецька якість відчувається не тільки в технології прибирання сміття, а й створенні комфортних і безпечних  робочих місць.  Цінним є те, що ця підмітальна машина може швидко та якісно прибирати сміття не тільки на рівних поверхнях, а й пристосована до роботи на проблемних ділянках. Керівник міста підкреслив, що Кременчук – це чисте місто, місто без околиць. Тому не випадково, що для презентації роботи автомобіля було обрано мікрорайон Третього Занасипу, де поки що прибирання ведеться з застосуванням старих технічних засобів. У майбутньому ми маємо робити все для того, щоб у  кожному віддаленому  мікрорайоні зранку працювали сучасні прибиральні автомобілі, щоб наше  місто з кожним роком ставало більш чистішим і комфортнішим для жителів та його гостей. Віталій Малецький зазначив, що перші зразки автомобіля  «Karcher МС 250» для комунального господарства міста планують придбати вже наступного року.

За матеріалами офіційного сайту Кременчуцької міської ради