У Кременчуці пройдуть тренінги – як діяти під час артобстрілу та як зупиняти кров

У Кременчуці, 23 та 24 липня, відбудуться тренінги з надання домедичної допомоги, які проводить волонтер Роман Бутрімов. 23 липня.

Тема: Серцево-легенева реанімація. Початок об 11.00, тривалість заходу 3,5 години. Із собою мати: 2 пари гумових рукавичок, нотатник та ручка, зручний одяг.

Велика тема. Практика із навчальним манекеном та тренаженом АЗД.

24 липня. 1 Тема: Дії під час артобстрілів, ракетного удару, застосуванні фосфорних боєприпасів або хімічної атаки. Початок об 11.00. Тривалість заходу 2,5 години.

Із собою мати: 2 пари гумових рукавичок, нотатник та ручка, зручний одяг. На цьому тренінгу розглянемо алгоритм дій і домедичну допомогу постраждалому.

2 Тема: Десмургія. Накладання пов‘язок. Початок об 14.00 Навчу вас накладати пов‘язки від голови до п‘яток. Теорія та практичне відпрацювання. Із собою мати: 2 пари гумових рукавичок, 2 бинти марлеві 7х14см, 1 еластичний бинт можна узяти, як додатковий.

Тренінг волонтерський, тому кількість місць обмежена. – Звертаю увагу – місце оголошу лише учасникам після запису на тренінг . Та додам, що приміщення розташоване у центрі міста. Знаходиться на цокольному поверсі та має кілька входів/виходів. Інформацію надам за 2 години до початку тренінгу лише учасникам. Буде теоретична та практична частини. Обов’язково узяти – пару чистих шкарпеток. Будемо працювати у спортивному дитячому залі. Звертаю увагу. Попередній запис.

Хто має час та бажання опанувати нові знання – пишите мені у Viber про це і додаєте Прізвище, Ім‘я та номер телефону. Не дзвонити! Я не відповім 097-716-47-85 – зауважив волонтер Роман Бутрімов.