У Кременчуці посилено ремонтують дороги

З 29 березня в ремонтній мапі КП “Шляхове ремонтно-будівельне управління” з’явилися нові об’єкти дорожнього господарства міста.

Про це повідомляє пресслужба Кременчуцької міської ради.

Дорожні роботи проводяться як на магістральних шляхах, так  на дорогах другорядного значення. Наразі комунальна дорожня техніка працює на вулицях Першотравневій, Лейтенанта Покладова та Вадима Пугачова, проспектах Свободи та Лесі Українки, в мікрорайоні Петрівка та Пивзаводському колі.

На цих об’єктах дорожнього міського господарства розпочато поточний ремонт дорожнього покриття. Перед тим, як укладати новий асфальт шляховики проводять  підготовчі роботи, піднімають зливоприймальники та промивають ливневу каналізацію. Асфальтування доріг завдяки технологічним особливостям сучасної дорожньої техніки проводитиметься великими смугами.

“Перед комунальними дорожніми службами ставиться завдання максимально якісно проводити різні види дорожніх ремонтів. На кожному об’єкті ремонту дорожники не повинні залишати після себе пропущених ям, мають якісно латати місця під бордюрами, облаштовувати пандуси в місцях пішохідних переходів, чистити мережу зливової каналізації тощо”, – йдеться у повідомленні.