У Кременчуці понад 10000 людей отримали щеплення від COVID-19

8 червня бригади комунальних некомерційних медичних підприємств “Центр первинної медико-санітарної допомоги N1,2,3” м. Кременчука проводили щеплення першою та другою дозами медичних працівників, освітян і працівників паливно-енергетичного комплексу та критичної інфраструктури. Всього вакциновано першою дозою 532 чоловіки. Також по другій дозі отримали 192 особи. Разом за день проведено 724 щеплення.

9 червня бригади комунальних некомерційних медичних підприємств теж проводили щеплення першою та другою дозами медичних працівників, освітян і працівників паливно-енергетичного комплексу та критичної інфраструктури. Всього вакциновано першою дозою 532 чоловіки. Також по другій дозі отримали 192 особи. Разом за день проведено 724 щеплення.

Від початку вакцинальної кампанії 10665 жителів Кременчука щеплені однією дозою. 1222 особи отримали по дві дози. Щеплено 2070 медичних працівників, із них 708 отримали по дві дози. Записатися на вакцинацію можна у сімейного лікаря та на порталі “Дія”. Департамент охорони здоров’я приймає списки від підприємств та організацій критичної інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу.

Читайте також