У Кременчуці почато дерусифікацію

Російська агресія та звірства рашистських військ на території України, геноцид рф проти українського народу на століття вперед перекреслили можливість нормального сприйняття росії та всього, що з нею пов’язано.

Про це повідомив мер Кременчука Віталій Малецький, заявивши, що прийнято рішення почати процес дерусифікації у Кременчуці. Сьогодні на сесію міської ради виносимо рішення про перейменування вулиці Маяковського. Пропонуємо назвати її вулицею Єднання України.

Чому починаємо саме з цієї вулиці? З перших днів війни тут у гуртожитках проживають родини переселенців зі зруйнованих міст: Харкова, Сум, Краматорська, Маріуполя та інших міст-героїв. На ній знаходиться координаційний Центр допомоги біженцям, в якому самовіддано працює велика кількість наших волонтерів. Тут відбувається справжнє єднання українців з усіх куточків нашої країни, – пояснив мер Кременчука.

Рішення щодо інших назв буде опрацьовано спеціальною комісією з урахуванням пропозицій громадськості й винесено на сесію міської ради.