Вчора під час робочої поїздки до Кременчуцького району, керівник Полтавської ОВА Володимир Когут повідомив, що Кременчук включено до десятки пілотних міст, де буде реалізовано проєкт з будівництва ветеранського хабу за ініціативи Міністерства у справах ветеранів України.
«Кременчук потрапив у десятку міст, які першими реалізовуватимуть цей проєкт. Його загальний бюджет становить близько 80 мільйонів гривень — половину виділяє держава, іншу половину мають забезпечити місто та область разом», — зазнаичв Когут.
Проєкти ветеранських хабів будуть уніфікованими по всій країні — із однаковим рівнем доступності та функціональним наповненням. Наразі очікується погодження та підтвердження фінансування з резервного фонду.