У Кременчуці перевізники хочуть підвищити ціни на проїзд у маршрутках

У Кременчуці перевізники хочуть підвищити ціни на проїзд у маршрутках.

За повідомленням пресслужби міськвиконкому, запропонована перевізниками вартість проїзду становить від 6 грн до 12 грн, але в основному 7-8 гривень, пише Телеграф. Розрахунки подали як на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху(зараз це 4 грн), і в режимі маршрутного таксі (зараз це 6 гривень).

«Для проведення аналізу розрахунків перевізників, виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області звернувся з запитом до головного управління державної податкової служби у Полтавській області щодо сплати підприємствами-перевізниками податків до відповідних бюджетів за 2020 рік та І квартал 2021 року, у тому числі податку на доходи фізичних осіб.  

Також, для перевірки достовірності поданих розрахунків тарифів, підприємствам-перевізникам направлені листи щодо надання додаткової інформації  та розшифровки відповідних показників.   Після отримання та аналізу запитуваної інформації, виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області буде розглянуто питання щодо доцільності встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху та режимі маршрутного таксі», –  сказано у повідомлепнні пресслужби. 

Читайте також