У Кременчуці патрульні оштрафували водія “інваліда”

Сьогодні, під час патрулювання проспекту Лесі Українки, інспектори патрульної поліції помітили автомобіль Volkswagen, який стояв припаркованим біля автозаправної станції.

Водій транспортного засобу не виконав вимогу знаку 5.42.1 ” Місця для стоянки ” з табличкою 7.17 ПДР, що позначають паркування автомобілів на місцях для людей з інвалідністю.

За свої неправомірні дії водій отримав постанову за ч. 6 ст. 122 (Паркування на місцях для людей з інвалідністю на спеціально відведених майданчиках) КУпАП.

Санкція статті за відповідне правопорушення передбачає стягнення у розмірі від 1020 до 1700 гривень.