У Кременчуці пасинок вбив вітчима та отримав умовне покарання

У Кременчуці на Полтавщині чоловіка засудили за вбивство вітчима. Обвинувачений на суді заявив, що вітчим психологічно та фізично знущався з членів родини. Справу розглядав Автозаводський районний суд Кременчука.

Про це повідомляє “Суспільне“.

Обвинувачений раніше несудимий, уродженець Кременчука. Чоловік працював оператором кол-центру, має середньо-спеціальну освіту.

Як зазначається у матеріалах суду, конфлікт між пасинком та вітчимом, який завершився вбивством останнього, стався у квітні 2022 року. Мати обвинуваченого розповіла, що за декілька хвилин до вбивства чоловік бив її та кидався на сина.

Також у вироку вказується, що загиблий “систематично застосовував до членів родини домашнє насильство, проявляючи агресію та спричиняючи тілесні ушкодження”. Водночас, як зазначається, пасинок завжди заступався за членів сім’ї та намагався вирішити конфлікти мирним шляхом.

У якийсь момент, після побоїв та образ, обвинувачений взяв до рук ніж та завдав ним два удари вітчиму. Від отриманих тілесних ушкоджень той помер на місці події.

Свідком на суді виступила сестра обвинуваченого. За її словами, загиблий систематично зловжив алкоголем та підіймав руку на неї та матір. Також вона висловила переконання, що вітчим в стані сп’яніння був здатний вбити матір, оскільки його удари були досить сильними.

Обвинувачений у суді свою провину визнав. Також судово-психологічна експертиза довела, що на момент скоєння злочину чоловік перебував в стані вираженого емоційного напруження (фрустрації).

Чоловікові призначили 4 роки позбавлення волі з іспитовим строком на 3 роки. Обвинувачений також повинен повідомляти про зміну місця проживання та з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, йдеться в тексті вироку. Оскаржити це рішення можна упродовж 30 днів через подання апеляції.