У Кременчуці отримав покарання серійний злочинець

Днями Автозаводський районний суд Кременчука Полтавської області під головуванням  судді Ганни Олейнікової розглянув у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження за обвинуваченням уродженця Кременчука, не працюючого, не одруженого, з середньо-спеціальною освітою, невійськовозобов`язаного, кілька разів судимого у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст.185 (Крадіжка) ч.2,3,4 КК України.

Про це йдеться у вироку суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень.

Так,  28 листопада 2021 року, у нічний час доби, обвинувачений повторно, проник до квартири, де таємно для оточуючих викрав телевізор марки «HYUNDAI»,  вартістю 1 тис 733 грн., телевізор марки «LG», вартістю 2 тис 900 грн., тв-тюнер марки «HUMAX», вартістю 121,17 грн., які належать потерпілому, чим завдав останньому матеріальну шкоду на загальну суму 4 тис 754,50 грн. З місця вчинення кримінального правопорушення зник, викраденим розпорядився на власний розсуд.

Він же 16 грудня 2021 року, у нічний час доби на 9 поверсі будинку викрав велосипед марки «Аіст 28-240», вартістю 1 тис 483,33 грн.

Продовжуючи свою злочинну діяльність 12 січня 2022 року, у нічний час доби, проник до тамбуру третього поверху другого під`їзду будинку, де таємно для оточуючих викрав електрообігрівач марки «Elenberg», електролобзик марки «STERN», чим завдав потерпілому матеріальну шкоду на загальну суму 1 тис 923,33 грн. З місця вчинення кримінального правопорушення зник, викраденим розпорядився на власний розсуд.

Обвинувачений здійснив ще ряд крадіжок.

Він в судовому засіданні свою вину у вчинених кримінальних правопорушеннях визнав повністю, від дачі показань по справі відмовився, підтвердив обставини вчинення кримінальних правопорушень, які викладені в обвинувальному акті і на питання суду пояснив, що з обсягом і вартістю викраденого майна він погоджується повністю. У скоєному щиро кається , просить його суворо не карати.

Суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст..185 ч.2,3, 4 КК України та остаточно призначити покарання у виді 5 (п`яти) років 2-х (двох ) місяців позбавлення волі.

Запобіжний захід обвинуваченому до набрання вироком законної сили залишити попередній – тримання під вартою. Строк відбуття покарання обвинуваченому рахувати згідно ухвали слідчого судді Автозаводського районного суду м.Кременчука Андрієць Д.Д. від 02.05.2022 року з 02 травня 2022 року .

Стягнути з обвинуваченого процесуальні витрати пов`язані із проведенням по справі судово- товарознавчих експертиз у сумі 8 тис 581 грн. на користь держави .

Вирок може бути оскаржений в Полтавський апеляційний суд, черезАвтозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської області протягом 30 днів з дня його проголошення, а засудженим у той же строк з моменту вручення йому копії вироку.