У Кременчуці очікують надходження 500 тисяч евро від НЕФКО

На сесії Кременчуцької міської ради вносять проект, яким регламентовано зміни до рішення, яке стовується кредиту на реалізацію«Енергоефективна Раківка». 

Про це повідомляє Кременчуцька Газета

Для реалізації заходів проєкту планується здійснити запозичення  шляхом отримання кредиту від «Північної екологічної фінансової корпорації» (НЕФКО) в загальній сумі 6 млн євро, нагадують в пояснювальній записці.

У  рамках проєкту «Енергоефективна Раківка»   передбачається інвестування в теплогенеруючі потужності на основі біомаси (4 МВт), поліпшення теплових мереж, індивідуальних теплових пунктів (ІТП) та системи SCADA, яка покращить контроль, регулювання та моніторинг. 

Додатково до цього, проєкт включає теплогенеруючі потужності на основі природного газу (40 МВт). Проєкт буде реалізовано на базі комунального підприємства «Теплоенерго», яке належить до комунальної власності міста Кременчука.

В грудні 2020 року очікуються надходження коштів кредиту для реалізації проєкту «Енергоефективна Раківка» в сумі до 500 тис євро.

Департаментом фінансів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради підготовлено проєкт рішення, згідно із яким  збільшують дефіцит спеціального фонду місцевого бюджету м. Кременчука у частині бюджету розвитку на суму 15 млн грн.

Головним розпорядником бюджетних коштів визначено Департамент житлово – комунального господарства виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.