У Кременчуці місця масового відпочинку обробляли від кліщів

Наразі настає найнебезпечніший період  укусів кліщів, максимальна активність яких  відзначається після зимової сплячки – в квітні-травні. Кліщі небезпечні тим, що здатні передавати збудників різноманітних інфекційних захворювань.  

На цьому наголосили  фахівці Кременчуцького  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області під час засідання місцевої комісії з питань ТЕБ і НС.

         Фахівці служби відзначають, що серед найбільш актуальних для Полтавської області інфекційних захворювань, передача яких здійснюється кліщами,  є хвороба Лайма. Перші випадки цієї хвороби було діагностовано на початку 2000-х років. Відтоді кількість хворих щороку збільшується.

З метою подальшого недопущення збільшення випадків покусів кліщами в місцевому природному середовищі, Кременчуцьке  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області радить продовжувати практику проведення дезінсекційних, дератизаційних робіт в місцях відпочинку, а  також проводити роботи щодо знищення дикорослих рослин в цих місцях.