У Кременчуці двох чоловіків оштрафувавли за бійку

Днями Автозаводський районний суд м. Кременчука під головуванням судді Малтиза А.В., розглянуву відкритому судовому засіданні обвинувальний акт за обвинуваченням раніше не судимих уродженців м. Кременчука у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст.125 (Умисне легке тілесне ушкодження ) КК України.

Про це йдеться у вироку суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень

Так, 1 січня 2022 року близько 23. 20 містянин Андрій* спільно із Ігорем те ще кількома знайомими перебували на святкуванні Нового року біля центральної ялинки на площі Перемоги у Кременчуці.

Там у чоловіків виникла сварка з іншим відпочиваючим Антоном.

Там Андрій наніс один удар головою область обличчя потерпілого.

Відповідно до висновку експерта у Анона  виявлені тілесні ушкодження у вигляді: СИНЦІВ на нижній повіці лівого ока, переніссі, нижній повіці правого ока, які за ступенем тяжкості відносяться до легких тілесних ушкоджень.

У той же час Ігор, на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, наніс потерпілому один удар правою кулаком в обличчя зліва.

Відповідно до висновку експерта у потерпілого виявлені тілесні ушкодження у вигляді: синців завитку лівого вуха, які за ступенем тяжкості відносяться до легких тілесних ушкоджень.

Допитані у судовому засіданні обвинувачені вину у вчиненні кримінального правопорушення визнали повністю.

Суд визнав обох обвинувачених винними у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України і призначив кожному з них покарання у виді штрафу в розмірі п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку до Полтавського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги через Автозаводський районний суд м. Кременчука протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо вирок ухвалено без виклику особи, яка його оскаржує, то строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання нею копії судового рішення.