У Кременчуці дві жінки обікрали п’яного чоловіка

Нещодавно, а саме 23 травня, у Кременчуці суд розглянув справу про кримінальне провадження від 13 січня за обвинуваченням двох жінок за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка в умовах воєнного стану).

Про це повідомляється у вироці Автозаводського районного суду Кременчука.

Зазначається, що 22 лютого до райсуду Кременчука надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні від 13.01.2024 року відносно кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України.

Також у провадженні надійшла інформація про укладення угоди між прокурором та підозрюваними від 20 лютого з визнання винуватості в присутності їх захисника досягнення узгоджених умов.

Досудовим розслідуванням встановлено, що дві жінки 11 січня в післяобідній час, відпочивали в приміщенні кафе, а водночас з ним у тому закладі вживав алкогольні напої потерпілий. Достатньо випивши чоловік вирішив піти з закладу, обвинувачувані це помітили й вирішили допомогти дійти чоловіку додому. Через сп’яніння він мав нестійку ходу та слабо реагував на подразники. Дорогою він неодноразово втрачав рівновагу та падав на тротуар, при цьому жінки допомагали йому підводитись та тримали його під руки. В один із таких моментів одна з обвинувачених і помітила впавший із сумки на землю телефон потерпілого. Розуміючи стан чоловіка вона викрала його телефон, а потім на додачу до цього витягла із сумки 6 тис. 200 грн. Загальна завдана матеріальна шкода склала 9534 грн.

З місця злочину крадійки зникли й розпорядились отриманим на власний розсуд.

У суді було ухвалено затвердження угоди про визнання винуватості від 20 лютого між прокурором й обвинуваченими, та призначення їм покарання у вигляді іспитового терміну в один рік кожній. З них буде стягнуто 757,28 грн з кожної за процесуальні витрати на проведення судово-товарознавчої експертизи. Вирок може бути оскаржений у суді.