Вчора, 6 травня, до дитячої міської лікарні у тяжкому стані госпіталізували 16-річну дівчину, яка випала з вікна багатоповерхівки.
Про це повідомляє телеграм-канал ОК Кременчук.
Лікарі діагностували перелом правого стегна та забій грудної клітки.
Вчора, 6 травня, до дитячої міської лікарні у тяжкому стані госпіталізували 16-річну дівчину, яка випала з вікна багатоповерхівки.
Про це повідомляє телеграм-канал ОК Кременчук.
Лікарі діагностували перелом правого стегна та забій грудної клітки.