У Кременчуці чоловікові стало зле прямо посеред вулиці

Сьогодні у Кременчуці по вулиці Шевченка п‘яному чоловікові стало зле. Зі слів очевидців двоє любителів оковитої йшли вулицею, як раптом один з чоловіків втратив свідомість. А товариш по чарці вирішив покинути друга напризволяще. Небайдужі люди викликали «швидку», бо чоловік не приходив до тями. Медики надали постраждалому допомогу та забрали до лікарні. Фото з соцмереж.