У Кременчуці чоловік за одну ніч “обчистив” три автівки та намагався втекти від поліції

Нещодавно, а саме 3 квітня у Кременчуці суд розглянув справу в якій чоловіка звинувачують у крадіжках. В тому числі “обчищав” автівки.

16 березня, приблизно о 00:10, чоловік побачив біля одного з будинків нашого міста припаркований Toyota Avensis. Зловмисник шляхом ривка дверної ручки зміг відчинити двері та потрапити всередину. Цікаво, що зловмисник намагався копіювати “лайфхаки” з кіно та спробував за допомогою махінацій з дротами завести авто, але в нього нічого не вийшло. Уже через 20 хвилин громадянин провернув аналогічні дії з ВАЗом, і цього разу кіношний трюк спрацював – авто завелося.

Збитки від крадіжки становили майже 50 000 грн. Всередині він побачив мультимедійний комплекс за 1 876 грн, який привласнив.

О 00:45, вочевидь, поїздка закінчилася, і злочинець побачив ще один ВАЗ, в який проник і також шляхом поєднання різних дротів намагався завести авто. Втім його побачили поліцейські, від яких він почав тікати.

Згодом крадія затримали. У суді чоловік розповів, що крав, бо потребував коштів.

Суд оголосив вирок – 5 років і 4 місяці ув’язнення. Також постановили стягнути з засудженого 8 330 грн. Вирок ще не набрав законної сили.