У Картинній галереї Наталії Юзефович розпочала роботу збірна виставка живопису «Спекотне літо»

З 10 липня в Картинній галереї Наталії Юзефович розпочинає роботу збірна виставка живопису з фондової колекції галереї «Спекотне літо».

В експозиції представлені близько 40 класичних і сучасних робіт. Виставковий проект об’єднує творчість Наталії Юзефович та 15- ти відомих кременчуцьких митців. На їх полотнах літо в усьому його різноманітті – залиті сонцем степи, прохолода на берегах Дніпра, затишні вечори та яскраві літні натюрморти. Роботи виконані у техніках олійного живопису, пастелі та акварелі, де кожен мазок дихає літньою безтурботністю.

Виставка стане чудовою нагодою зануритися у мистецтво та поринути в атмосферу сонячного тепла, яскравих барв та незабутніх літніх емоцій! Тож, запрошуємо!

Відвідати експозицію можна  з 10 липня по 16 серпня 2026 року, м. Кременчук, вул. Космічна, 9.

 Графік роботи: щодня з 10:00 до 17:00 (понеділок — вихідний)