У Горішніх Плавнях ввели посилене патрулювання

На вулицях міста Горішні Плавні, Кременчуцького району Полтавщини, 11 лютого  збільшилася кількість патрульних нарядів, які охороняють спокій громадян та забезпечують правопорядок у населеному пункті.

У патрулюванні беруть участь поліцейські  батальйону поліції особливого призначення обласного Главку, нацгвардійці, ТОРівці батальйону патрульної  поліції міста Кременчука та особовий склад поліції Горішніх Плавнів і Кременчуцького районного управління.

Олександр Холондович, тимчасовий виконувач обов’язків начальника Кременчуцького районного управління поліції, повідомив: 

«Ми посилили рівень безпеки на вулицях міста, залучивши додаткові наряди до патрулювання.  Такі превентивні заходи ми проводимо в зв’язку з тим, що від місцевих мешканців надходять звернення щодо продажу алкоголю підліткам, порушень правил дорожнього руху водіями в нічний час та порушень тиші в спальних районах міста Горішні Плавні. Тож наша головна мета – захистити спокій громадян, попередити правопорушення та забезпечити належний безпековий простір у громаді».   


За період роботи патрульних нарядів складено шість адміністративних матеріалів за фактами продажу алкоголю неповнолітнім, керування автомобілями водіями в стані алкогольного сп’яніння, розпивання спиртних напоїв у громадському місці, вчинення дрібного хуліганства. Крім того виявлено та припинено кримінальні правопорушення, пов’язані  з незаконним обігом наркотичних речовин, підробкою документів на транспортний засіб тощо.

Поліція вдячна місцевим мешканцям за співпрацю та вчасне інформування про факти порушень чинного законодавства. Закликаємо містян і надалі з розумінням відноситись до роботи поліції, вчасно повідомляти про підготовку до вчинення чи вчинення правопорушень, а також про виявлені підозрілі валізи, предмети, транспорт та осіб, що можуть бути причетними до вчинення злочинів. У свою чергу ми прикладемо максимум зусиль, щоб кожен мешканець громади почувався захищеним.