У Горішніх Плавнях суд пожалів пенсіонерку, яка підтримувала російську агресію

Нещодавно Комсомольський міський суд у Горішніх Плавнях виніс вирок у справі щодо жительки Горішніх Плавнів, яка  розповсюджувала в “Однокласниках” інформацію, що виправдовувала агресію рф.

Свою антиукраїнську позицію пані почала доносити до людей з 17 вересня 2022 року публікуючи на своїй сторінці в соціальній мережі різноманітний пропагандистський контент рф. 

“Стартовал второй день референдумов о вхождении в состав России ЛНР и ДНР, Херсонской и Запорожской областей. Многие из голосующих мечтают, чтобы в их родных городах перестали стрелять. Референдум продлится до 27 сентября включительно”, – одна з публікацій обвинуваченої.

Інформацію про публікації цієї персони збирали протягом року. Всі розглянуті в справі публікації були піддані експертизі для підтвердження наявності висловлювань, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф або глорифікація осіб, які здійснювали збройну агресію розпочату у 2014 році. 

Витрати на висновки експертів, які має оплатити жінка, сягнули 34 тис 77 грн. Захисник підсудної попросив про зменшення суми посилаючись на тяжкий матеріальний стан. Жінка отримує пенсію в 4 тис 26 грн, з яких більшу частину витрачає на ліки.

Феміда призначила пенсіонерці вирок у вигляді іспитового терміну в один рік. 

Також, суд підтримав клопотання адвоката і зменшив оплату процесуальних витрат на експертів до 4 тис грн.