У Глобиному затвердили нові тарифи на воду, каналізацію та вивіз сміття

17 лютого на засіданні виконавчого комітету Глобинської міської ради затверджено тарифи на водопостачання, водовідведення, вивезення сміття, а також встановили плату за абонентське обслуговування споживачів.

Про це повідомляє Глобинська міська рада

У ході засідання прийнято низку важливих рішень з різних сфер життєдіяльності громади. Серед них – рішення про встановлення (з 01 березня 2022 року) Комунальному підприємству «Глобинське» нових тарифів з врахуванням ПДВ:

 а) на централізоване водопостачання – 19,60 грн за 1 куб. м. води;

 б) на централізоване водовідведення:

– для населення  –  20,00 грн за 1 куб. м. каналізаційних стоків;

  • для бюджетних організацій та інших споживачів (приватних підприємств, підприємств та організацій не бюджетної сфери)-  40,45 грн за 1 куб. м. каналізаційних стоків;          

в) на вивезення рідких побутових відходів з вигрібних ям асенізаційними автомобілями –  85,16 грн за 1 куб. м. рідких побутових відходів;

г) на вивезення твердих побутових відходів  – 165,72 грн за 1 куб. м. твердих побутових  відходів;

д) на зберігання (приймання та розміщення) твердих побутових відходів на території сміттєзвалища –  23,05 грн за 1 куб. м. твердих побутових відходів.

Місячна вартість послуг по вивезенню та зберіганню (розміщенню) твердих побутових відходів на території звалища в розрахунку на 1 мешканця Глобинської ТГ, відповідно до затверджених Глобинською міською радою норм утворення твердих побутових відходів:

– багатоквартирні будинки – 24,54 грн.

– приватний сектор – 28,32 грн.

Також було прийнято рішення – погодити (з 1 березня 2022 року) КП «ГЛОБИНСЬКЕ» плату за абонентське обслуговування з врахуванням ПДВ за індивідуальним договором про надання комунальних послуг в розрахунку на 1 абонента (особовий рахунок) для споживачів, які користуються:

  • послугами водопостачання – 5,98 грн за 1 особовий рахунок;
  • послугами водопостачання та вивозу твердих побутових відходів – 11,96 грн за 1 особовий рахунок (5,98 грн. + 5,98 грн);
  • послугами водопостачання, водовідведення або вивозу рідких побутових відходів з вигрібних ям та послугами по вивозу твердих побутових відходів – 17,94 грн за 1 особовий рахунок (5,98 грн + 5,98 грн + 5,98 грн).

Тобто плата за абонентське обслуговування становить 5,98 грн за одного абонента (не за одну людину). Варто зазначити, що раніше плата за абонентське обслуговування була включена до тарифної діяльності.