Цього тижня у 76 кременчужан виявлено коронавірус нового типу

Про це на штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомила заступник міського голови Ольга Усанова.

Упродовж останніх кількох тижнів спостерігається стабілізація ситуації щодо виявлення нових випадків захворюваності на коронавірус у кременчужан. Поточного тижня  вірус нового типу  було виявлено у  76  кременчужан.  На тижні, що минув, у місті  було зареєстровано 78  нових випадків  захворюваності на коронавірусну хворобу, а на попередньому до нього тижні – 121 випадок. 

 За інформацією Ольги Усанової, поточного тижня із симптомами ГРВІ до сімейних лікарів звернулося 147  дорослих і 501 дитина.  Діагноз пневмонія виставлено було у 40  дорослих і 2 дітей, виставлено 92  підозри на коронавірус.

На стаціонарному лікуванні із пневмоніями перебувають 88 осіб,  із них – 40 має тяжкий перебіг хвороби. Зокрема, у лікарні «Кременчуцька»  такий діагноз лікують 34 пацієнти (24 з тяжким перебігом хвороби),  І  міській лікарні – 6 пацієнтів, ЦРЛ –16 пацієнтів  (6 з тяжким перебігом хвороби), дитячій лікарні – 16 пацієнтів, лікарні «Правобережна» – 3  пацієнти  і лікарні «Придніпровська» 13  пацієнтів.  

Станом на сьогодні в умовах стаціонару коронавірусну хворобу лікують 23 кременчужанина  і 25  жителів із інших населених пунктів. На кисневій терапії перебувають 39 хворих. Амбулаторно під наглядом сімейних лікарів цю інфекцію долають 327  кременчужан.

Всього від початку пандемії  в місті зареєстровано 9171 випадок COVID-19. Станом на сьогодні побороло цю хворобу 8558 кременчужан, померло 263 особи.  

Читайте також