Спасо-Преображенська церква, що розташована у с. Клеберда Горішньо-Плавнівської громади остаточно перейшла до помісної Православної церкви України.
18 квітня в ній відслужили перше богослужіння української мовою. службу провів благочинний Кременчуцького району ПЦУ протоієрей о. Володимир Макогон.

Нагадаємо, місцевий меценат Олександр Мороз побудував храм у 2005 році. І передав його у користування общині УПЦ МП. Цього року термін договору минув і Мороз повідомив, що продовжувати його не буде, натомість передав церкву в користування Православній церкві України, яка у 2019 році отримала томос на автокефалію.
Фото Yuri Yunyavichus, група “Мої Горішні Плавні”