Триває третя доба пошуків 13-річного хлопчика, який зник під час риболовлі

В Хорольській громаді Полтавщини тривають пошуки 13-річного хлопчика, який не повернувся з риболовлі. Третю добу дитину шукають оперативники управління карного розшуку обласного управління поліції, особовий склад поліції Хорольщини, Лубенського райвідділу поліції, кінологічної служби поліції області, а також рятувальники ДСНС, водолази комунально-рятувальної служби Лубенщини, Кременчука та Полтави, представники органів місцевого самоврядування, місцевих підприємств та установ, а також рідні хлопчика та небайдужі мешканці.

 Відомо, що 14 квітня хлопчик рибалив на березі річки Сула неподалік села Мусіївка, після чого зник. На місці риболовлі виявлені речі хлопчика.   

на полтавщині триває третя доба пошуків 13-річного хлопчика, який зник під час риболовлі

Начальник відділення №2 (м. Хорол) Лубенського райвідділу поліції Антон Супруненко повідомив: 

«Пошукова операція триває третю добу. Сформованими пошуковими загонами перевірено близько 20 кілометрів місцевості, починаючи з місця зникнення дитини й далі по течії. З метою збільшення радіуса пошукових заходів просимо  громадян долучитися до пошуків дитини. Також для пошуково-рятувальних заходів необхідні плавзасоби. Хто може долучитися до пошуків, звертайтеся за телефоном: 0952482065, 0996851100».

Нагадаємо прикмети дитини: зріст 165-166 см, худорлявої статури, волосся світле. Був одягнений: коротка зелена курточка, штани темні.

на полтавщині триває третя доба пошуків 13-річного хлопчика, який зник під час риболовлі

Шановні громадяни! Якщо вам відома інформація, що допоможе пришвидшити розшук дитини, просимо негайно повідомити до поліції за телефонами 0952482065, 0996851100 або 102.