Теплоенерго відтермінували виплату боргу перед Крюківським вагонзаводом

«Неустойка, інфляційні нарахування, проценти річних не можуть бути предметом подальшого продажу та підлягають списанню».

Комунальному підприємству «Теплоенерго» планують реструктуризувати (зміна способів фінансування – авт..) кредиторської заборгованості перед ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» за теплову енергію, в сумі 28 млн  597 тис 129 грн. Про це сказано у проекті рішення на сайті міськради.

Зміни повернення боргу проводитимуть на умовах Типового договору про реструктуризацію заборгованості за тепло, шляхом розстрочення на 84 календарні місяці рівними частинами з першого числа місяця укладення договору без відстрочки погашення заборгованості та з можливістю дострокового погашення.

«Відповідно до ч. 1 ст. 7 Закону, на реструктуризовану заборгованість за спожитий природний газ, а також послуги з його розподілу та транспортування та за теплову енергію станом на 1 червня 2021 року неустойка (штраф, пеня), інфляційні нарахування, проценти річних не нараховуються.

Нараховані на заборгованість за спожитий природний газ, послуги з його розподілу та транспортування, а також за теплову енергію, отриману для її подальшого постачання споживачам та/або надання відповідних комунальних послуг, утворену станом на 1 червня 2021 року, неустойка (штраф, пеня), інфляційні нарахування, проценти річних не можуть бути предметом подальшого продажу та підлягають списанню», – сказано у пояснювальній записці до проекту рішення.

Читайте також