Тендер на будівництво нового мосту в Кременчуці перенесли на 2021 рік

Змінився термін проведення тендеру на будівництво нового мосту у Кременчуці. Замовник – Служба автомобільних доріг у Полтавській області – тричі вносила зміни до тендерної документації щодо робіт «Будівництво автомобільної дороги загального користування державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь на ділянці обходу м. Кременчук з мостовим переходом через р. Дніпро в м. Кременчук, Полтавська область». Інформація про це розміщена в системі електронних закупівель Prozorro.

Так, востаннє Служба автомобільних доріг внесла зміни 27 листопада. Відповідно до них, строк подання тендерних пропозицій учасниками подовжений до 7 грудня (у першому варіанті було 23 листопада, у другому варіанті – 30 листопада). Змістився й термін проведення аукціону – зараз це 12 січня 2021 року (відповідно до першої редакції, аукціон мав відбутися якраз «під ялинку» – 29 грудня).

Нагадаємо, ціна масштабного проєкту (очікувана вартість закупівлі) — 12,52 мільярда гривень.  Орієнтовна протяжність мостового переходу через р. Дніпро – 1968,77 м, в т. ч. руслова частина – 720 м та естакадні переходи – 0,98 км (уточнюються проектною документацією), пише Телеграф.