За тиждень у Кременчуці народилось 24 дитини

У Кременчуцькому перинатальному центрі у період із 19 по 25 червня 2023 року народилося 13 хлопчиків і 11 дівчаток. Одна з кременчуцьких родин відразу стала багатшою на синочка та донечку, яких молоді батьки назвали Єгорком і Софійкою. Ще одна цікава історія з життя української родини, яка випадково пов’язала свою долю з Кременчуком. Минулого тижня лікарі перинатального центру приймали пологи у жінки, яка разом із п’ятирічною донечкою приїхала до нашого міста, щоб зустрітися з близькою людиною. Народжувати дитинку породілля збиралася у себе вдома. Втім,  плани змінилися, і на світ з’явилася донечка  Єва.  Ба більше, ця маленька дівчинка сприяла прийняттю родиною доленосного рішення – залишитися жити у нашому місті, бо Кременчук їм дуже сподобався.

У пологовому відділенні лікарня «Правобережна» минулого тижня народилося 8 малюків: 4 дівчинки та 4 хлопчики.

Бажаємо діткам і батькам бути здоровими та  щасливими. Нехай на своєму життєвому шляху  вони зустрічають лише гарних людей  і живуть у  процвітаючій Україні!