Світловодську загрожує екологічна катастрофа: суд закрив міське звалище

Кіровоградський  окружний   адміністративний суд 17 березня  задовольнив позов Державної екологічної інспекції в Кіровоградській області до СМКП «Комбінат комунальних послуг» про заборону використання міського сміттєзвалища. 

Причиною стало невиконання приписів екологічної інспекції та відсутність фінансування Програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Світловодську на 2020-2025 роки.

У Світловодську тепер переймаються, що місту загрожує екологічна катастрофа. Привід для занепокоєння є й мешканцям Кременчука – чи не почнуть тепер возити сміття на Деївське звалище, яке відносно недалеко від Світловодська? Не бачать нічого доброго в рішенні суду для себе й мешканці Власівки, яку минулого року приєднали до Світловодська. Там пішли чутки про облаштування нового звалища ледь не в межах містечка.

Чи є можливість змінити ситуацію і добитися відкриття Світловодського звалища? Звичайно, є. Для цього треба скликати сесію Світловодської міськради і профінансувати відповідну комунальну програму. Та навести лад, щоб усунути приписи екоінспекції. Але на це треба гроші, яких у куцому бюджеті Світловодська немає.

Читайте також