Судитимуть підприємця з Кременчука за розпил бюджетних коштів у Козельщині

Глобинська окружна прокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно службової особи одного з приватних товариств Кременчука.

Чоловікові інкримінують заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великому розмірі, легалізацію майна, одержаного злочинним шляхом, та службове підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 209, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, у серпні 2021 року виконавчий комітет Козельщинської селищної ради та товариство, від імені якого за довіреністю діяв обвинувачений, уклали договір підряду на капітальний ремонт пішохідних доріжок на території парку в сел. Козельщина.

Наприкінці того ж року, незважаючи на фактично не здійснену реконструкцію, чоловік вніс до акта виконаних будівельних робіт недостовірні відомості, завищивши обсяги та вартість робіт. У подальшому виконавчий комітет безпідставно перерахував товариству понад 855 тис. грн бюджетних коштів.

Під час досудового розслідування кримінального провадження обвинувачений відшкодував завдані збитки.

Окрім цього, за позовом прокуратури Господарський суд Полтавської області розірвав договір підряду на виконання робіт, а також зобов’язав товариство сплатити штрафні санкції.