Суд залишив на волі кременчужанина, який светром задушив дружину

Крюківський районний суд ухвалив вирок кременчужанину ,який у травні 2020 року з необережності задушив власну дружину. Несудимого раніше чоловіка з інвалідністю засудили до 4 років ув’язнення, однак дали відстрочку покарання на три роки.

З посиланням на судовий реєстр Кременчуцька газета розповіла про обставини справи. 6.05.2020 року близько 22.00 хвилин подружжя перебували за місцем свого проживання в будинку. Жінка за станом здоров`я не могла самостійно пересуватись, тому, опинившись на підлозі біля дивану, попрохала чоловіка (обвинувачений) віднести її до ліжка. Чоловік, проявивши злочинну недбалість, схопив дружину за светр в області шиї, потягнувши її за светр по підлозі до дивану, а потім поклав на диван, не передбачаючи можливого настанні смерті дружини від його дій, хоча повинен був і міг їх передбачити, діючи з більшою обачністю. Такими діями обвинувачений необережно заподіяв смерть дружині, удавивши її петлею зі светра.

Дослідивши справу суддя затвердила угоду про примирення від 18.02.2021 року, укладену між потерпілою (сестрою померлої) та обвинуваченим.

Чоловіка визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.119 КК України, та призначено покарання позбавлення волі на строк 4 роки. На підставі ст.75 КК України чоловіка звільнено від відбування покарання з випробуванням на іспитовий строк 3 роки.