Суд поновив на посаді звільненого начальника управління освіти Світловодська

“Поновити Френкеля Геннадія Юрійовича на посаді начальника управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради з 03.03.2021 року” – йдеться у рішенні Кіровоградського окружного адміністративного суду, про який пише “Світловодськ вечірній”.

Засідання суду від головуванням судді Петренко О.С. відбулося 13 травня. Розглядалася справа №340/449/21 за позовом Френкеля Г.Ю. до трьох відповідачив: Світловодського міського голови Маліцького А.І., Управління освіти  та виконавчого комітету Світловодської міськради про визнання протиправним та скасування розпорядження, поновлення на посаді, виплату середнього заробітку за час вимушеного прогулу та стягнення моральної шкоди. 

Суд вирішив:

Адміністративний позов Френкеля Г.Ю. задовольнити частково.

Визнати протиправним та скасувати розпорядження Світловодського міського голови Маліцького А.І. №87-к від 05.02.2021 року «Про звільнення Френкеля Г.Ю.»

Поновити Френкеля Г.Ю. на посаді начальника управління освіти з 03.03.2021 року. 

Стягнути з управління освіти  на користь Френкеля Г.Ю середній заробіток за час вимушеного прогулу з 03 березня по 13 травня у розмірі 45592,80 грн. 

Рішення суду в частині поновлення Френкеля Г.Ю. на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу за 1 місяць у розмірі 18997,00 грн допустити до негайного виконання. 

Френкеля було звільнено з посади начальника управління освіти Світловодська на початку березня ц.р. розпорядженням мера Маліцького. Цікаво, що у 2019 році Френкеля звільняв і колишній мер Козярчук, але тоді чиновник теж поновився рішенням суду.

Читайте також