Справу про вбивства Бабаєва і Лободенка знову розглядатимуть заново

Сьогодні, 10 лютого, в судовому засіданні Гадяцького районного суду був заявлений відвід колегії суддів, а також призначеною суддею до складу колегії заявлений самовідвід.

Після обговорення заяв суд видалився до нарадчої кімнати. Після виходу оголосив ухвалу, якою заяву про самовідвід судді задовільнили. Тепер справа знову передається до канцелярії суду для визначення нового судді до складу колегії, але, зважаючи на те, що в суді відсутні судді, то справа буде передана до апеляційного суду для визначення нового суду для судового провадження. Про це інформує Телеграф.

Cуддю Олександра Лободенка та мера Олега Бабаєва було вбито у 2014 році. Того ж року затримали Олександра Мельника, Олександра Крижановського, Ігора Пасічного та Ігора Куника за причетність до злочину. Мельника звинуватили в замовленні вбивств, Крижановського в організації, Пасічного та Куника у виконанні.

Справу розглядали шість різних судів. Її переносили через те, що на різних етапах розгляду члени суддівських колегій брали відвід.

У 2019 році одного з виконавців – Ігора Пасічного – було визнано винним і засуджено до 10 років тюремного увязнення. Як пише Кременчуктудей, Пасічний пішов на співпрацю зі слідством і зізнався у співучасті в обох злочинах.