Заступник начальника Полтавської ОВА Олексій Бруслик повідомив, що 25 працівників із Полтавщини розпочали роботу з ліквідації наслідків підтоплень через підрив дамби Каховської ГЕС.
За дорученням начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна Олексій Бруслик та начальник Миргородської РВА Віталій Дяківнич зустрілися з першим заступником начальника Херсонської міської військової адміністрації Сергієм Орєховим, обговорили надану підтримку від Полтавщини, а також потреби, які залишаються. Скоординували подальші дії.
«Також провели зустріч із начальником Чорнобаївської міської військової адміністрації Ігорем Дударем. Поспілкувалися про залучення комунальної техніки до робіт із ліквідації надзвичайної ситуації, — розповів Олексій Бруслик. — Із понеділка бригади розпочали роботу. Дуже вдячний працівникам обласних комунальних підприємств за виконання робіт в особливо небезпечних умовах».Бригади займаються розчисткою вулиць, утилізацією сміття, прибиранням, ліквідацією наслідків підтоплення на Херсонщині.