Сьогодні підновлюються матчі півфінальної серії плей-офф УХЛ

У понеділок і вівторок в Білій Церкві відбудуться третій і четвертий поєдинки півфінальної серії плей-офф УХЛ-Парі-Матч між «Білим Барсом» і ХК «Кременчук». Про це повідомляє офіційний сайт кременчуцького клубу.

Після перших двох зустрічей, які відбулися в Кременчуці, у серії до чотирьох перемог лідирують підопічні Олександра Савицького 2-0. «Місцяни» здобули дві перемоги – 5:1 і 4:1. Обидва поєдинки, незважаючи на кінцевий результат, пройшли у цікавій та впертій боротьбі. Переломними моментами, що в першому, що в другому матчах став третій період. Особливо, драматичним він виявився в останній грі, коли білоцерківці вели в рахунку впродовж 45 хвилин, але кременчуцькі хокеїсти змогли дотиснути суперника.

Статистика зустрічей між «барсами» і «місцянами» в Білій Церкві (за результатами регулярного чемпіонату 2019/2020) говорить на користь кременчуцької команди. З чотирьох зустрічей – три перемоги і одна поразка, з різницею шайб 20:11.

Після двох півфінальних зустрічей в списку снайперів лідирують гравці ХК «Кременчук»: Денискін і Созонов – по 3 шайби, а форвард Іван Савченко набрав 2 (1+1) бали. Крім того, за результативністю, також попереду кременчужани: Денискін 4 (3+1) очки, Коробов і Дубінін – по 3 бали. В активі хокеїстів «Білого Барса» – по шайбі на рахунку Благого і Куцевича.