Скільки коштує зняти квартиру у Кременчуці та чи знизяться ціни на житло

У Кременчуці багато переселенців із Харкова та Донецької області, каже директор місцевого агенства нерухомості Сергій Толок. Спершу, за його словами, українці, які тікають від війни, укладали договори на 1 – 2 місяці, проте через продовження воєнних дій, вони надалі залишилися у місті.

Частина людей їде після обстрілу Кременчука, – каже Толок, – у дешеве житло, що звільнилося, стали переїжджати ті, хто винаймали дорогі квартири. Крім того, шукати орендарів стали продавці, котрі не змогли знайти покупців на своє житло. Це також розширило пропозицію.

Оренда однокімнатної квартири у Кременчуці стартує від 2 – 3 тисяч гривень на місяць, розповідає Толок. Але в таких квартирах зазвичай застарілий ремонт, радянські меблі та старий розкладний диван. Тому основна маса біженців віддають перевагу житлу із сучасним ремонтом та повним набором побутової техніки. Вони готові платити за оренду такої квартири в середньому 5 – 6 тисяч гривень на місяць.

Двокімнатні квартири коштують 7 – 8 тисяч гривень на місяць. За 10 тисяч гривень на місяць можна винайняти апартаменти в центральній частині міста.