Що буде з цінами на сіль у Кременчуці

Сіль буде дорожчою, бо в ціну закладене транспортування, яке зараз недешеве.

Найближчим часом на полицях деяких супермаркетів має з’явитися сіль, яку привезуть з-за кордону. Про це у своєму Телеграм-каналі інформує начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

Він зазначає, що останнім часом це питання турбує багатьох, адже дійсно, зараз її кількість на полицях невелика.

Д.Лунін нагадав, що ще на початку квітня найбільший вітчизняний виробник «Артемсіль» у Соледарі зупинив роботу, бо розташований у безпосередній близькості до зони бойових дій. Виготовлену продукцію, яка залишалася на підприємстві, дилери змогли вивезти, тому протягом місяця її ще можна було знайти в магазинах.

«На заміну вітчизняній солі приходить іноземна. Всі девʼять великих національних і регіональних мереж, які працюють на Полтавщині, вже зробили замовлення з-за кордону. В Польщі, Румунії й Туреччині. Звісно, ця сіль буде дорожчою, бо в ціну закладене транспортування, яке зараз недешеве.

Початок завезення іноземної солі цього тижня очікують у Велмарті, Еко маркеті, Сільпо. У мережі Хуторок сіль є, але її продають обмежено й не більше ніж 1 кг на людину. Ароматна гімалайська сіль є в Маркетопті. Ці та інші мережі чекають постачання з-за кордону.

В умовах війни можуть виникати перебої з постачанням будь-якої продукції. І причина цьому одна – російський агресор. Я закликаю не скуповувати сіль пачками. Штучний ажіотаж – це ще одна з причин дефіциту та подорожчання продукції. Наша згуртованість – запорука перемоги. Слава Україні!» – розповів у повідомленні начальник ПОВА.