СБУ затримала агента фсб, який виїжджав до Полтавської області, щоб зібрати інформацію про розташування об’єктів Нацгвардії

Безробітний житель Києва, виконував завдання свого куратора — співробітника російської Федеральної служби безпеки. Затриманий виїжджав до Полтавської області для проведення розвідки серед об’єктів Національної гвардії. Також затриманий передавав окупантам інформацію про військові та інфраструктурні об’єкти у центральних районах Києва. Ці дані були необхідні росіянам для диверсій та ракетних обстрілів. Про це повідомили на сайті Офісу Генпрокурора. 

Чоловіка затримали у столиці, під час виконання завдання свого російського куратора на території військової частини. Наразі киянину оголосили підозру у держзраді та суд обрав йому запобіжний захід — тримання під вартою.

За інформацією Служби безпеки України, підозрюваний передавав зібрані дані працівникам ФСБ через анонімний чат у Telegram. Під час обшуку в його помешканні вилучили мобільні телефони з листуванням із представником російської спецслужби та банківські картки, на які перераховували гроші за виконанні завдання окупантів.