СБУ провела антитерористичні навчання на Кременчуцькій ГЕС

Координацiйна група Антитерористичного центру при Управлiннi Служби безпеки України в Кiровоградськiй областi провела планове антитерористичне тренування.

Про це повiдомляє пресслужба СБУ.

Перевiрялась готовнiсть екстрених служб до дiй з попередження i нейтралiзацiї загроз на важливих об’єктах Кременчуцької ГЕС у Свiтловодську Кiровоградської областi.

За задумом тренувань було здiйснено спробу «мiнування» одного iз гiдроагрегатiв електростанцiї. Пiд час перевiрки встановлено, що адмiнiстрацiя i працiвники ГЕС дiяли вiдповiдно до iнструкцiй. За викликом на мiсце подiї прибули спiвробiтники Нацiональної полiцiї та Держслужби з надзвичайних ситуацiй.

Учасники заходу вчасно виявили, локалiзували та знешкодили закладений умовний «вибуховий пристрiй». Також вони вiдпрацювали алгоритм мiжвiдомчої взаємодiї пiд час можливих терористичних i диверсiйних загроз.

За пiдсумками тренувань Координацiйна група надала практичнi рекомендацiї щодо удосконалення системи захищеностi об’єкту i здiйснює контроль за усуненням виявлених недолiкiв.