СБУ викрила на Полтавщині учасників злочинного угрупування, яке залякувало місцевого мешканця та «вибивало» неіснуючий борг
За даними слідства, троє громадян України безпідставно «звинувачували» місцевого мешканця у нібито зневажливому ставленні до них і змушували виплачувати компенсацію.
Зокрема, задокументовано, що зловмисники у такий спосіб хотіли «вибити» близько 7 тис. доларів зі свого знайомого. Вони застосовували погрози та фізичне насильство, у результаті чого потерпілий потрапив до реанімації.
За місцями проживання фігурантів було проведено обшуки і знайдено зареєстровану мисливську зброю, пістолети, ножі та засоби стільникового зв’язку із доказами протиправної діяльності.

Наразі 3 фігурантам оголошено про підозру за ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України – вимагання, що завдало майнової шкоди в особливо великих розмірах, або вчинене організованою групою чи в умовах воєнного або надзвичайного стану, або поєднане із заподіянням тяжкого тілесного ушкодження.
Їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.