Рятувальників Кременчука залучали до ліквідації наслідків негоди

За минулу добу рятувальники залучалися до ліквідації 3-х подій на території Кременчука та району через падіння дерев внаслідок негоди.

О 16:11 до служби порятунку надійшло сповіщення про падіння дерева на проїжджу частину дороги в м. Кременчук, проїзд Григорія Гамалії. Працівники ДСНС, які прибули на місце використовуючи бензопилу провели розпилювання та прибирання дерева з проїжджої частини дороги. До ліквідації події залучалися 5 чоловік особового складу 14-ї державної пожежно-рятувальної частини та одна одиниця пожежної техніки.

О 17:32 до служби порятунку надійшло сповіщення про падіння дерева на господарчу споруду по вулиці Богдана Хмельницького в с. Михайленки Піщанської територіальної громади Кременчуцького району. Рятувальники, які прибули на місце провели розпилювання дерева, що впало на господарчу споруду. До ліквідації події залучалося 2 чоловіка особового складу місцевої пожежної охорони с. Піщане.

О 18:28 до служби порятунку надійшло сповіщення про падіння дерева на припарковані автівки в м. Кременчук, квартал 274. Працівники ДСНС, які прибули на місце використовуючи бензопилу провели розпилювання та прибирання дерева з автомобілів. До ліквідації події залучалися 5 чоловік особового складу 14-ї державної пожежно-рятувальної частини та одна одиниця пожежної техніки.